Dodany: 2011-12-09 11:58:04

 

W zakresie prawa cywilnegoJeśli zdarzy się nam popaść w konflikt, wynikły z naruszenia prawa przez drugą osobę bądź firmę, warto skorzystać z usług, jakie oferuje kancelaria adwokacka rzeszów. W przypadkach, gdzie przedmiotem jest prawo cywile, pomoc osoby specjalizującej się w tym zakresie jest nieodzowna.

 

Kancelaria adwokacka rzeszów zatrudnia biegłych znawców prawa cywilnego, zajmujących się takimi kwestiami jak zobowiązania majątkowe (ustne i pisemne), spory o własność rzeczy i przedmiotów materialnych, przejęcie majątku i spadki oraz regulacje finansowe i statutowe w obrębie rodzin. Zakresy te odpowiadają działom prawa cywilnego. Niegdyś do jego skład zaliczano także prawo pracy, handlowe czy to dotyczące własności intelektualnej, niemniej obecnie funkcjonują one jako odrębne sekcje.

 

Kancelaria adwokacka rzeszów świadczy na rzecz swoich klientów usługi w zakresie całościowym prawa cywilnego jak i w jego szczegółowych dziedzinach, zatrudniając ekspertów w każdej z nich. Pozwala to na jak najlepsze zaspokojenie potrzeb interesantów, zwracających się tam o pomoc..

Dodaj nowy komentarz do artykułu W zakresie prawa cywilnego
Nick: