Dodany: 2011-02-18 13:13:47

Oferta kancelarii adwokackichCiężko określić jednolitą ofertę kancelarii adwokackich. Każda kancelaria adwokacka częstochowa ma swoją indywidualną ofertę. Wynika to z tego, iż w prawie istnieją pewne specjalizacje. Im szerszą specjalizację mają pracownicy kancelarii tym szersza oferta dla klienta.

 

Kancelarie adwokackie najczęściej kierują swoją ofertę zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Pojawiają się jednak na rynku kancelarie wyspecjalisowane tylko i wyłącznie w obsłudze firm. Zakres oferty dla poszczególnych grup jest inny. Do osób fizycznych skierowana jest zazwyczaj oferta poradnictwa i rozwiązywania spraw z zakresu prawa cywilne, rodzinnego i opikuńczego, prawa administracyjnego, prawa podatkowego, prawa pracy i wykroczeń.

 

Firmy wymagają nieco szerszej oferty, głównie z zakresu prawa gospodarczego, prawa podatkowego, prawa handlowego, prawa gospodarczego. Jak widać oferty różnią się. Dlatego przed zamówieniem wizyty w danej kancelarii sprawdźmy, jakie ma ona specjalizacje. Pamiętajmy, że nie każdy radca prawny szczecin będzie mógł pomóc nam w naszej sprawie.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Oferta kancelarii adwokackich
Nick: