Dodany: 2011-02-18 13:09:44

Jak założyć kancelarię adwokacką Wydawać by się mogło, że założenie kancelarii adwokackiej to nieskomplikowany proces. W rzeczywistości jednak nie jest to takie proste. Przede wszystkim ze względu na to, iż trzeba spełnić mnóstwo wymagań.

 

Przede wszystkim kancelaria adwokacka częstochowa moze zostać założona wyłącznie przez osobę, która ukończyła odpowiednie studia wyższe. Muszą to być jednolite studia wyższe na kierunku prawo. Ukończenie studiów jednak nie wystarczy. By zrealizować marzenia o kancelarii adwokackiej trzeba ukończyć także odpowiednią aplikację. Aplikacja to staż podczas któego aplikanci nabierają umiejętności wprowadzania prawa w życie, rozwiązują problemy prawne.

 

Po zakończeniu aplikacji aplikant zobowiązany jest do zdania państwowego egzaminu. Dopiero po jego zdaniu może myśleć o zakąłdaniu własnego biznesu. Radca prawny szczecin radzi by działania w kirunku własnej kancelarii rozpocząć od załozenia odpowiedniej dizałalności gospodarczej i znalezienia lokalu na kancelarię. Oczywiście przedsięwzięcie takie wymaga nieco zachodu i poświęcenia, jednak by odnieść sukces warto zaryzykować.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak założyć kancelarię adwokacką
Nick: