Dodany: 2013-04-24 13:56:07

 

Czym charakteryzują się umowy o współpracyJak już wybierzemy właściwą kancelarię radcowską, która będzie prowadziła stałą i bieżącą obsługę prawną naszego przedsiębiorstwa, należy sporządzić umowę współpracy, która będzie zawierała zakres obowiązków radcy prawnego.

 

Radca prawny Gdańsk może współpracować z dużą ilością firm, wszystko zależy od skonstruowanych umów oraz możliwości czasowych. Umowa współpracy może dotyczyć jednorazowej porady prawnej bądź stałej obsługi danego przedsiębiorstwa. Radca prawny Gdańsk nawiązując nowe umowy pobiera wynagrodzenie ryczałtowe za dany miesiąc rozliczeniowy bądź rozlicza się za wypracowane godziny.

 

Korzyści wynikające z nawiązania stałej współpracy są obopólne, dlatego taka forma cieszy się dużym zainteresowaniem w obecnych czasach, gdzie na przedsiębiorców czyhają nieuczciwi partnerzy, zaś radca prawny Gdańsk otrzymuje elastyczność, która umożliwia wizyty w określonych terminach, bądź na żądanie klienta, dlatego radca prawny ma możliwość dalszego rozwoju zawodowego i podejmowania kolejnych spraw sądowych..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym charakteryzują się umowy o współpracy
Nick: